GAMART SA powstał w 1996 roku. Jesteśmy producentem innowacyjnych rozwiązań z branży tworzyw sztucznych z globalnymi aspiracjami oraz lokalnym dystrybutorem w tym obszarze na terenie Polski.

Swoją obecną działalność opieramy na 4 głównych filarach:

  • Badania i Rozwój. Opracowywanie know-how oraz projektowanie unikalnych produktów na skalę światową
  • Produkcja. Specjalizacja w produkcji kształtek i łuków PE (w tym duże rozmiary do 1200mm, wszystkie SDRy) oraz w produkcji systemów do gromadzenia wody deszczowej
  • Maszyny. Produkcja i modernizacja maszyn PTS (kompletne linie do wytłaczania, wielkogabarytowy druk 3D, linie do produkcji filamentu do drukarek 3D)
  • Dystrybucja. Sprzedaż hurtowa i detaliczna (15 sklepów na terenie Polski, gdzie oferujemy produkty własne i naszych partnerów)

Naszą najnowszą innowacją jest rewolucyjne i opatentowane podejście do gromadzenia wody deszczowej, które oferujemy również pod brandem HelloRAIN.

Jesteśmy dumni z naszych niekonwencjonalnych produktów, za które otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.

Jednocześnie, dbamy o zrównoważony rozwój oraz środowisko, do których podchodzimy z pasją tak samo ogromną jak do tworzyw sztucznych.

Nieustannie rozbudowujemy lokalną i międzynarodową siatkę naszych klientów oraz partnerów, do których grona gorąco Państwa zapraszamy.