Jesteśmy postrzegani jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce Południowo-Wschodniej. Nie jesteśmy standardową firmą – łączymy najnowszą technologię w obszarze tworzyw sztucznych ze światem biznesu.

Jesteś inżynierem? A może chcesz pracować w marketingu, sprzedaży, zarządzaniu projektem? To Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, a my powierzamy Ci szeroki zakres odpowiedzialności.

W GAMART będziesz pracować ze specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasz zespół wyróżnia zaangażowanie w pracę, ale również szacunek, zaufanie oraz wzajemna życzliwość.

Nieustannie szukamy utalentowanych członków zespołu, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje w tak interesujących dziedzinach jak wielkogabarytowy druk 3D, czy produkcja pionierskich kształtek i łuków o dużych rozmiarach.

Czujemy się również odpowiedzialni za ekologię i zrównoważony rozwój. Poszukujemy dynamicznych osób, które pomogą nam stać się liderem w systemach do gromadzenia wody deszczowej na rynku europejskim.

Mamy 25-letnie doświadczenie i globalne ambicje. Pozostajemy firmą o polskim kapitale, ale możemy pochwalić się międzynarodowym zasięgiem. Pracując u nas, jesteś częścią organizacji, która wspiera rodzimą gospodarkę, lokalne społeczności i chce tworzyć wiele nowych miejsc pracy.

Rozważymy każdy profil kandydata. Zarówno tych z ogromnym bagażem doświadczeń, jak i osoby na początku swej drogi zawodowej.

Jesteś zainteresowany pracą w ambitnej 100-osobowej firmie, która chce być „challenger-em” na rynku?

Jeżeli odpowiedź brzmi TAK – wyślij do nas CV na adres email: rekrutacja@gamart.pl.

Rozważymy każdą aplikację.

 

Poszukujemy pracowników na stanowisko: