Маємо чудову новину – GAMART SA стала лауреатом конкурсу «Новатор Підкарпаття 2020» у номінації МСП.
Змагання в двадцять перший раз організували Жешувське агентство регіонального розвитку SA під Почесним патронатом Маршала Підкарпатського воєводства та Жешувського технологічного університету.
Ми хочемо особливо подякувати всім нашим клієнтам і партнерам, які внесли свій внесок у цей успіх. Такі нагороди спонукають нас до подальших інновацій та гордо представляти Польщу та Підкарпаття у нашому постійному зростанні бізнесу.
![](https://www.rynny.gamart.pl/wp-content/uploads/2022/02/nagroda_Innowator_Podkapacia_2020_3-scaled.jpg)
V
![](https://www.rynny.gamart.pl/wp-content/uploads/2022/02/nagroda_Innowator_Podkapacia_2020_2-scaled.jpg)
V